Ikheb erg goed nieuws van dr Simka gekregen
.
Ik zou in de maand mei pas naar Polen mogen komen en kreeg nu een mailtje dat ik 26 april wordt verwacht bij dr Simka, YES!!!
Ben erg benieuwd en vind het ook heel erg spannend wat mij te wachten staat en of ik klachtenvrij terug zal komen!
Mijn grootste klachten zijn de vermoeidheid en erge duizelingen en zelfs flauwvalneigingen en flinke hoofdpijn elke dag.
Ik bid ervoor dat deze zware klachten snel zullen over gaan en dat ze de vernauwingen zullen vinden in mijn venen.
Jarenlang heb ik dit al zelf gedacht dat er iets mis moest zijn met mijn bloedvaten in de hals omdat de klachten alleen maar erger werden en soms zo bang was dat ik iets zou krijgen, pffff heb vaak in de rats gezeten hoor, hopelijk is straks alles weer wat beter en kan ik mijn leven opnieuw gaan invullen zonder deze klachten.
Ik kan bijna niet wachten om naar Polen te gaan.
Ik hou jullie op de hoogte hoor.
Wie van de MS patiënten hebben dezelfde klachten als ik?